استفاده از الیاف ابریشم در بافت فرش 1200 شانه یلدای کویر کاشان

همچنین، اگر اتاق دارای دیوارهای تیره است، می توانید به راحتی از فرشی با رنگ های روشن استفاده کنید و مطمئناً خودنمایی می کند و می تواند رنگی از روشنایی را به فضای داخلی مورد نظر ببخشد.

اگر می‌خواهید فضایی آرام در اتاق ایجاد کنید و رنگ‌های مناسبی برای اتاق نشیمن هستید، رنگ‌های خنثی ایده‌آل هستند.

توصیه می کنیم رنگ ها را از همان پالت رنگ دیوار انتخاب کنید، زیرا به این ترتیب قادر خواهید بود تن رنگی یکنواخت ایجاد کنید.

آخرین اما نه کم اهمیت،فرش 1200 شانه یلدای کویر کاشان می توانند به نقطه کانونی اتاق تبدیل شوند، به خصوص زمانی که منبع اصلی رنگ را فراهم کنند.

اگر از خود می‌پرسید که فرش را با چه رنگی ست می‌کنیم ، دریابید که تطبیق یک فرش روشن با اتاقی که رنگ‌های گرم روی دیوارها دارد تأثیر شگفت‌انگیزی ایجاد می‌کند.

از طرفی رنگ‌های سرد فرش به ایجاد فضایی آرام در فضای نشیمن کمک می‌کند و باعث لطافت رنگ‌های تند دیوارها می‌شود که می‌تواند در زمان‌های خاصی از روز باعث ایجاد ناراحتی بصری شود.

به عنوان مثال، دیوارهای زرد، قرمز یا سبز روشن می‌توانند پس از یک روز کاری پرمشغله به شما احساس خستگی کنند، اما رنگ‌های مناسب فرش باعث می‌شوند که تقریباً بلافاصله پس از رسیدن به خانه احساس استرس و آرامش در شما کاهش دهند.

نکته مفید دیگر انتخاب مبلمان قبل از خرید فرش است به عنوان یک قاعده کلی، می توانید مبل و صندلی راحتی را در مرحله اول خرید قرار دهید، بنابراین قبل از شروع به جستجوی فرش، مطمئن شوید که آنها را داشته باشید.

 خوشبختانه فرش‌های زیادی در دنیا وجود دارد، اما فقط چند طرح مبل را در خانه خود می‌خواهید که متناسب با فضا و بودجه شما باشد. هنگامی که می دانید ظاهر آنها چگونه است، می توانید به خرید فرش و پرده بپردازید.

به یاد داشته باشید که خوب است رنگ های اتاق را با اکسسوری ها یا اشیای دیگر اتاق هماهنگ کنید. 

این می تواند سرگرم کننده باشد زیرا چیزهای جدیدی را کشف خواهید کرد که هرگز در اتاق خود متوجه آنها نشده اید. به عنوان مثال، اگر یک تلویزیون روی دیوار و یک مبل در کنار آن دارید و میز قهوه‌خوری در کنار آن قرار دارد، طراحی خطی اتاق باید با یک فرش هندسی تکمیل شود، زیرا خطوط اتاق را برجسته می‌کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.