استفاده از شیشه پنجره معمولی در بدنه موشک ناسا

نصب شیشه پنجره معمولی
نکته دیگری که در مورد نازک کاری چوبی باید به آن توجه کرد این است که هنگام نصب شیشه با توری چوبی معمولاً تیغه به بیرون می آید به این ترتیب می توان تا حد زیادی از ورود آب از بیرون به داخل جلوگیری کرد.

استفاده از بتونه شیشه ای در قسمت زیرین این تیغ ​​چوبی روشی است که به خوبی از نفوذ آب جلوگیری می کند و اغلب ترجیح داده می شود.

در برخی موارد ممکن است هنگام نصب شیشه پنجره معمولی روی نازک کاری چوبی ترجیح داده شود که تیغه را از داخل قرار دهید.

در چنین حالتی از پروفایل U کمک گرفته می شود زمانی می تواند روش مناسبی باشد که با قرار دادن آن در پروفیل لاستیکی یا پلاستیکی به نام پروفیل U، دور تا دور آن را با لت فشار دهید و با پیچ زرد چوبی آن را ثابت کنید.

اما جوشکاری باید در نقاط گوشه انجام شود و توجه شود که ضد آب نباشد در غیر این صورت از نقاط گوشه آب گرفته و باعث تغییر شکل و پوسیدگی نازک در مدت زمان کوتاهی می شود.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، شیشه های پنجره معمولی در اندازه های بین 7 میلی متر تا 2 میلی متر تولید می شوند در حین نصب این شیشه ها، ناحیه ای به نام دندان شیشه ای باز می شود که شیشه در نازک کاری قرار می گیرد.

در حالی که عرض این دندان 12 میلی متر است، عمق آن با افزودن 12 میلی متر به ضخامت شیشه تعیین می شود پس از اتمام مونتاژ شیشه در این دندان، خمیر کشیده می شود میخ های استفاده شده در هنگام نصب شیشه فقط برای این است که شیشه قبل از بتونه نیفتد، هدف اضافی ندارند.

شیشه های پنجره استانداردی که در همه جا می بینیم از ماسه سیلیس خالص، پودر سنگ آهک، هیدروکسید کلسیم یا ترکیبی از کربنات کلسیم و مواد سولفات سدیم تشکیل شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.