استفاده از لامپ ال ای دی فن دار به عنوان لامپ اضطراری مساجد

لامپ های ال ای دی صنعتی

روشنایی با استفاده از فناوری LED با مصرف انرژی بسیار کم و همچنین عمر طولانی مشخص می شود (“LED” می تواند تا 50000 ساعت بدرخشد) لامپ های LED صنعتی زمانی که آمادگی فوری برای عمل مهم است انتخاب خوبی هستند لامپ های LED برای روشن شدن کامل نیاز به زمان ندارند هنگام تبدیل انرژی به نور، نور LED نیز گرما منتشر نمی کند. 

لامپ‌های ال‌ای‌دی با ماندگاری طولانی‌مدت به تولید ضایعات کمتر کمک می‌کنند، که نسبت به مدل‌های قدیمی لامپ‌ها، مانند لامپ‌های جیوه‌ای یا نئون، سازگاری بیشتری با محیط‌زیست دارند.

لامپ متال هالید

لامپ هایی که به عنوان لامپ ال ای دی فن دار طبقه بندی می شوند، یعنی از طریق تخلیه الکتریکی در بخارات فلزی می درخشند لامپ های متال هالید صنعتی بسیار کارآمدتر از هالوژن هستند و نور بیشتری با مصرف انرژی کمتر ساطع می کنند.

لامپ های متال هالید در فضای باز و داخلی برای فروش موجود است لامپ های هالوژن نه تنها به عنوان روشنایی اصلی برای انبارها یا کارخانه های صنعتی، بلکه به عنوان روشنایی اضافی نیز استفاده می شود. 

در میان آنها ما در میان دیگران متمایز می شویم: لامپ های جهت دار که به عنوان نور اضافی در هنگام روشن کردن مکان های صعب العبور یا در نمایشگاه مغازه ها یا نورپردازی نماهای ساختمان استفاده می شوند.

لامپ های فلورسنت (لامپ های فلورسنت)

چراغ‌های فلورسنت صنعتی نیز نسبت به لامپ‌های رشته‌ای سنتی انرژی کمتری مصرف می‌کنند و کمتر گرم می‌شوند و دوام بیشتری دارند. 

با این حال، لامپ های فلورسنت برای روشن شدن کامل نیاز به زمان دارند، بنابراین توصیه می شود از آنها در مکان هایی استفاده کنید که برای مدت طولانی بدون خاموش شدن می درخشند لامپ های فلورسنت که به طور مکرر روشن و خاموش می شوند، برق بیشتری مصرف می کنند و سریعتر فرسوده می شوند.

فروشگاه Emka-LED انواع لامپ های صنعتی را برای مصارف داخلی و خارجی عرضه می کند محصولاتی که ما ارائه می دهیم بالاترین نیازهای روشنایی صنعتی را برآورده می کنند و با استانداردهای CE و RoHS مطابقت دارند.

 ما از شما دعوت می کنیم تا از دسته لامپ های صنعتی در فروشگاه ما دیدن کنید، جایی که مدل های متناسب با نیازهای مختلف سالن های تولید، کارخانه های صنعتی، کارگاه ها، کارخانه ها و موارد دیگر را خواهید یافت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.