استفاده از چای کیسه ای تی بگ در هتل نگین مشهد

از مهم ترین فواید چای کیسه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد

به رشد مو کمک می کند.
2-3 از چای کیسه ای را که استفاده می کنید بردارید و در 2 لیوان آب بیندازید و دوباره بجوشانید. بعد از دم کشیدن اجازه دهید آب خنک شود. آب سرد را روی موهای خود ماساژ دهید. سپس موهای خود را کاملا با آب تمیز آبکشی کنید. خواهید دید که موهای شما براق تر است و سریعتر رشد می کند.

چشم ها را آرام می کند.
رایج ترین کاربرد چای کیسه ای تی بگ استراحت دادن به چشم است بگذارید چای کیسه ای که استفاده کرده اید قبل از خنک شدن وقتی کیسه های چای به دمایی رسیدند که به شما آسیبی نرسد، می توانید با قرار دادن آن ها روی پلک به چشمان خود استراحت دهید.

برای بوی دهان مفید است.
اگر از دمنوش های ضد عفونی کننده مانند چای نعناع، ​​چای سبز استفاده می کنید، چای کیسه ای را که استفاده می کنید در یک لیوان آب داغ قرار دهید و صبر کنید وقتی آب سرد می شود، می توانید با غرغره کردن مخلوطی که دریافت می کنید، از شر بوی بد دهان خلاص شوید.

مانند دست ها و دهان، کیسه های چای نیز بوی پا را از بین می برند برای این کار، آب گرم را در یک کاسه بزرگ بریزید و چای کیسه ای را داخل آن بریزید. پس از 20 دقیقه قرار دادن پا در این آب، با آب تمیز بشویید می بینید که بوی پا در مدت کوتاهی از بین می رود.

برای تمیز کردن کفش استفاده می شود.
اگر کفش های شما اغلب بو می دهد، چای کیسه ای را که استفاده می کنید خشک کنید کیسه های خشک شده را داخل کفش بگذارید و بگذارید 1 شب بماند.

در صبح، ممکن است متوجه شوید که بوی کفش هایتان از بین رفته است به خصوص چای کیسه ای معطر مانند اسطوخودوس بهتر عمل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.