انتخاب سرکه سیب طبیعی خانگی در رشت به عنوان بهترین نوع سرکه

پزشکان ورزشی این را برای شما تکرار می کنند: در حین و بعد از ورزش، نوشیدن یک محلول ایزوتونیک ضروری است که امکان جبران سریع مواد معدنی از دست رفته در اثر تعریق را فراهم می کند.

به لطف سرکه سیب طبیعی خانگی البته از کشاورزی ارگانیک  می توان یک سرکه عالی به دست آورد که به پتاسیم کمک می کند و ماهیچه ها را نیز تقویت می کند. از سوی دیگر، سرکه سیب به کسانی که در مورد شاخص توده بدنی خود وسواس دارند کمکی نمی کند، زیرا باعث کاهش وزن نمی شود. آنچه در مورد ورزشکاران صدق می کند در مورد همه بیماری هایی که باعث تعریق شدید و نیاز به پر کردن مجدد نمک های معدنی می شوند، به ویژه بیماری های دوران کودکی (تب مخملک، عفونت های ویروسی، اوریون، سرخک) نیز صدق می کند.

برای انجام این کار، 2 قاشق چای خوری سرکه سیب و 1 عسل را در 100 میلی لیتر آب غنی از سدیم رقیق کنید: این کوکتل به اصطلاح جارویس است که در زیر می توانید کاربردهای متعدد آن را مشاهده کنید. به عنوان یک قاعده کلی، برای حمایت از شادابی و سلامت عضلانی یک فرد فعال، نوشیدن حداقل 1/2 لیوان در روز توصیه می شود، اما می توانید تا 3 لیوان در روز مصرف کنید.

سرکه سیب به شکل کوکتل یا با قاشق مصرف شده دارای خواص درمانی بسیاری است نشانه های زیر میزان طیف اثر آن را نشان می دهد:

ضعف، خستگی، شکنندگی در برابر میکروب ها و ویروس ها:

آیا اغلب خسته هستید؟ آیا به محض اینکه کسی در اطراف شما سرفه می کند یا بو می کشد بیمار می شوید؟ شما برای هیچ چیز حساسیت ندارید… درمان های منظم کوکتل جارویس را انجام دهید (بیش از 4 هفته و بدون وقفه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه) یا در دوره هایی که احساس می کنید شکننده هستید. این درمان را با مصرف ویتامین C طبیعی کامل کنید.

محققان نشان داده اند که سرکه سیب در برابر باکتری هایی که باعث شایع ترین گوش درد می شوند موثر است. این باکتری ها سودوموناس، استافیلوکوک و پروتئوس هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.