با لامپ ال ای دی زمان نور سبک متفاوتی از زندگی را تجربه کنید

طول عمر لامپ چقدر است؟

ویژگی ها و کیفیت لامپ طول عمر آن را تعیین می کند برخی از لامپ های LED بین 10000 تا 25000 ساعت کارکرد کارآمد نشان می دهند.

بسته به اندازه محل زندگی، کیفیت لامپ مورد استفاده و ساعات کاری روزانه می توان از عمر 7 تا 15 ساله صحبت کرد با نگاهی به انواع لامپ ها مشاهده می شود که فیلامنت که ویژگی درونیلامپ ال ای دی زمان نور تولید شده توسط برندهای بادوام و باکیفیت می باشد، از مواد مختلفی تولید شده و استفاده طولانی مدت را پشتیبانی می کند.

انواع لامپ چیست؟

انواع لامپ ها به مرور زمان متناسب با فضاهای داخلی و خارجی طراحی شده اند و با رنگ ها و طرح های مختلف وارد زندگی ما شده اند مشخصات لامپ های یافت شده با توجه به مدل متفاوت است.

o رشته ای:

یک لامپ رشته ای جریان الکتریکی را از طریق یک سیم فلزی مقاوم در برابر حرارت و با مقاومت بالا منتقل می کند در غیاب هوا، این فلز گرمای رشته ای تولید می کند. این لامپ ترجیح داده شده در داخل خانه است.

o هالوژن:

برخلاف لامپ های رشته ای، دارای رشته تنگستن است اندازه لامپ که به طور خاص برای همان قدرت تولید می شود کوچک است حاوی گاز هالوژن است. هالوژن از نازک شدن رشته تنگستن جلوگیری می کند و از تیره شدن شیشه جلوگیری می کند.

o فلورسنت:

در محتوای خود از بخار جیوه کم وزن استفاده می کند برای نور مرئی استفاده می شود، نور مرئی به لطف پوشش فسفر در داخل ساطع می شود.

o فلورسنت فشرده:

در حالی که برق کم مصرف می کند، نور زیاد ساطع می کند به عنوان لامپ کم مصرف نیز شناخته می شود این لامپ ها که استفاده طولانی مدت را فراهم می کنند، با بودجه شما سازگار هستند.

o LED:

این یک سیستم الکتریکی است که نور را به عنوان یک نیمه رسانا منتشر می کند که به عنوان دیود ساطع نور شناخته می شود با ساختار طولانی مدت، دوام، اندازه کوچک، ویژگی باز و بسته شدن سریع ترجیح داده می شود پس از نور آبی، RGB در لامپ های LED در دسترس قرار گرفت امروزه در هر زمینه ای ترجیح داده می شود.

سهم انواع لامپ در زندگی با تولید مطابق با نیازهای زمینه روشنایی افزایش می یابد اکنون می توان با استفاده از هر رنگ نوری راه حل هایی مناسب برای دکوراسیون پیدا کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.