با نوشیدن چای قرمز از ترشح اسید معده زیاد جلوگیری کنید

چای قرمز رویبوس / Roy-bos / Rooibosch که به معنی بوته قرمز است منشا آن آفریقاست که نام چای قرمز آفریقایی از آنجا گرفته شده است.

در انگلستان، کشوری در اروپا که بیشتر چای ها در آن مصرف می شود، به آن چای قرمز می گویند که از همین ایده شروع می شود، چای از بوته های قرمز.

کشت گیاهان چای رویبوس
این گیاه به خودی خود سبز است، اما پس از خشک شدن رنگ آن قرمز است چای سبز رویبوس از گیاه غیر اکسیده به دست می آید که فرآیند تولیدی مشابه چای سبز دارد و قیمت بسیار بالاتری دارد، اما کمی بعد در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

قیمت چای رویبوس
برای 50 گرم گیاه چای قرمز رویبوس خشک و آسیاب شده، تقریباً 10 RON پرداخت می کنیم.

چای قرمز
فواید چای قرمز
آنتی اکسیدان های موجود در چای قرمز فواید بی شماری برای بدن به ارمغان می آورد، با رادیکال های آزاد مبارزه می کند و از بیماری های قلبی پیشگیری می کند.

چای قرمز حاوی مواد معدنی بی شماری است که برای سلامت بدن ما ضروری هستند، منیزیم ضروری برای عملکرد صحیح سیستم عصبی، کلسیم و منگنز برای دندان ها و استخوان ها و روی ضروری برای توزیع اکسیژن در خون.

مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهد چای قرمز از انواع سرطان های تولید شده توسط مواد شیمیایی جلوگیری می کند از چای قرمز می توان برای درمان قولنج نوزادان نیز استفاده کرد.

همچنین تأثیر مفیدی روی پوست دارد زیرا می تواند آکنه یا اگزما را کاهش دهد می توانید یک چای کیسه ای قرمز را روی هر التهابی بمالید و آن را آرام می کند.

چای قرمز فشار خون را تسکین می دهد، اثر آن کاهش فشار خون است در عین حال، نوشیدن چای قرمز برای سیستم تنفسی مفید است، زیرا حاوی ماده ای است که نایژه ها را گشاد می کند و در نتیجه جریان هوا به سمت ریه ها بیشتر می شود و تنفس را تسهیل می کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.