با چرم رومبلی سرمای زمستان را حس نکنید!

بله، مبل‌های چرم واقعی از بادوام‌ترین مبل‌ها هستند و با مراقبت و درمان مناسب، می‌توانند تا آخر عمر دوام بیاورند.

چرم رومبلی از مقاومت ذاتی در برابر آب برخوردار است و در صورتی که به طور تصادفی چیزی بریزد، تمیز کردن آن نسبت به پارچه بسیار آسان تر است.

آنها همچنین گرد و غبار زیادی جمع نمی کنند، بنابراین شما مجبور نخواهید بود که به اندازه سایر انواع روکش مبل، آنها را با هوور کردن یا گردگیری کنید.

چرم واقعاً در مقاومت در برابر سایش و پارگی خود را نشان می دهد.

این ماده به طور طبیعی سخت است که به خوبی در استفاده روزمره مقاومت می کند، اما علاوه بر این، هر گونه خط و خش بر روی آن به شخصیت اضافه می کند.

لطفاً توجه داشته باشید که رنگ لباس‌ها و لباس‌های بدون رنگ سریع می‌تواند به چرم/پارچه منتقل شود و معمولاً در رنگ‌های چرم/پارچه روشن مانند سفید، کرم و عاج بیشتر قابل توجه است.

همچنین توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر همیشه برچسب روی لباس و لباس خود را بررسی کنید.

این چرمی است که بالاترین سطح آن دارای یک برآمدگی بسیار ظریف است تا ظاهر هر گونه اسکار برجسته را کاهش دهد. این کاملاً معمول است که چنین چرمی پس از اتمام کار یک جلوه برجسته برجسته دریافت کند، که به پوشاندن بیشتر ظاهر هر جای زخم کمک می کند.

چرم

یک مبل چرمی بادوام اگر از نرم کننده چرمی برای افزایش ظاهر و راحتی استفاده کنید، می تواند حتی بیشتر دوام بیاورد.

یک مبل چرمی افزودنی شیک و با کیفیت برای هر فضای نشیمن است و با مراقبت مناسب ، این قطعات می‌توانند سال‌ها دوام بیاورند.

هنگام خرید مبل چرمی خود، حتماً قبل از خرید، لفظ آن را به دقت مطالعه کنید.

آریل ریچاردسون ، بنیانگذار و طراح اصلی در استودیوی طراحی ASR ، می گوید: “شما می توانید فکر کنید که یک مبل چرمی واقعی تهیه می کنید، اما در واقع می تواند “اصیل” [چرم چسبانده شده] یا مصنوعی باشد.

” برای بلند کردن بالشتک های مبل – پایین کوسن معمولاً پارچه ای است تا هزینه ها را به حداقل برساند.”

در حین تحقیق در مورد مبل های چرمی برای این قطعه، عواملی مانند نوع چرم مورد استفاده، گزینه های رنگ، پرکننده کوسن و کیفیت کلی ساخت را در نظر گرفتیم.

مبل چرمی بازوی مربعی Pottery Barn Turner به دلیل طیف وسیعی از اندازه‌ها و رنگ‌های چرمی و همچنین ساخت سطح بالا و بالشتک‌های ترکیبی راحت، بهترین انتخاب ماست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.