بهترین لباس مجلسی شاین در کرج شناخته شد

عروس ساده لباس عروسی را که همیشه آرزویش را داشتید برای شما به ارمغان می آورد این لباسی است که به شما حس ظرافت و زیبایی می دهد.

ما در The Simple Bride همیشه در تلاشیم تا لباس های عروسی مانند لباس مجلسی شاین بی نظیری طراحی کنیم که شخصیت شما را نشان دهد و لباس “بوهمی رمانتیک” بهترین لباسی است که شخصیت شما را بیان می کند در این لباس ها از سر تا پا.

صنعت مد، شرکت جهانی چند میلیارد دلاری که به تجارت ساخت و فروش لباس اختصاص دارد برخی از ناظران بین صنعت مد (که باعث “مد بالا” می شود) و صنعت پوشاک (که لباس های معمولی یا “مد انبوه” می سازد) تمایز قائل می شوند، اما در دهه 1970 مرزهای بین آنها از بین رفته بود.

مد را به‌طور ساده به‌عنوان سبک یا سبک لباس‌ها و اکسسوری‌هایی که در هر زمان معینی توسط گروه‌هایی از مردم پوشیده می‌شوند، تعریف می‌شود.

ممکن است به نظر تفاوت‌هایی بین مدهای طراحان گران‌قیمتی که در باند فرودگاه‌های پاریس یا نیویورک نشان داده می‌شوند و لباس‌های ورزشی تولید انبوه و سبک‌های خیابانی که در مراکز خرید و بازارهای سراسر جهان فروخته می‌شوند، وجود داشته باشد.

با این حال، صنعت مد شامل طراحی، تولید، توزیع، بازاریابی، خرده‌فروشی، تبلیغات و ترویج انواع پوشاک (مردانه، زنانه و بچه‌گانه) از کمیاب‌ترین و گران‌ترین لباس‌های مد لباس (به معنای واقعی کلمه، «دوخت بالا») است و مدهای طراحان گرفته تا لباس‌های معمولی روزمره – از لباس‌های مجلسی گرفته تا شلوارهای ورزشی معمولی.

گاهی اوقات اصطلاح گسترده تر “صنایع مد” برای اشاره به صنایع و خدمات بی شماری استفاده می شود که میلیون ها نفر را در سطح بین المللی استخدام می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.