ترکیب ماست یونانی کم چرب در سوپ فرانسوی

چرا ماست ساده بخوریم؟
با دانستن اینکه بسیاری هنوز از فواید آن بی اطلاع هستند، از شما دعوت می کنیم در زیر ۸ دلیل خوب برای مصرف بیشتر آن را کشف کنید بدون معطلی آنها را کشف کنید!

مصرف روزانه ماست یونانی کم چرب برای افرادی که از بیماری چاقی رنج می برند بسیار مفید می باشد

1. ماست ساده فلور روده را تنظیم می کند
پروبیوتیک های موجود در ماست ساده توانایی بازگرداندن تعادل میکروبیوتا یا فلور روده را دارند همانطور که در مطالعه منتشر شده در Immunology نشان داده شده است، همه اینها از ایجاد عفونت های گوارشی و اختلالات التهابی جلوگیری می کند.

این کشت های باکتری سالم روده را مستعمره کرده و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند این امر از تکثیر باکتری ها و قارچ های بیماری زا جلوگیری می کند.

مواد مغذی موجود در ماست ساده به کاهش خطر اسهال و التهاب روده بزرگ کمک می کند در واقع، اجزای طبیعی آن باعث هضم خوب غذا می شود.

بنابراین، ماست ساده به پاکسازی روده ها کمک می کند این موضوع توسط تحقیقات منتشر شده در مجله اطفال گوارش و تغذیه نشان داده شده است.

3. کلسترول را کنترل می کند
ماست ساده یکی از غذاهایی است که به کاهش سطح کلسترول خون کمک می کند از یک طرف باعث کاهش جذب آن در روده می شود از سوی دیگر، از بین بردن آنچه در شریان ها باقی مانده است را ترویج می کند این اعمال به عملکرد پروبیوتیک های آن نسبت داده می شود که همراه با فیبر باعث تجزیه لیپیدها می شود.

ماست ساده به دلیل توانایی آن در تنظیم فلور باکتریایی و سطح اسیدیته معده، یک درمان طبیعی برای درمان مشکلات اصلی سلامت دستگاه گوارش است.

اول از همه، اسیدهای طبیعی آن تولید آب میوه های اسیدی را تنظیم می کند این امر خطر ابتلا به برخی اختلالات مانند گاستریت و زخم را کاهش می دهد.
علاوه بر این، کشت های زنده به توقف عملکرد منفی باکتری هلیکوباکتر پیلوری کمک می کند مقصر اصلی عفونت های معده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.