حمله یهودیان مصر بر سر ساعت curren مردانه به عربستان

برای مردی که کلاسیک را دوست دارد ساعت مکانیکی، ساعت اصلی و قدیمی است برخلاف ساعت‌های کوارتز که با باتری کار می‌کند، ساعت‌های مکانیکی بر اساس شبکه وسیعی از مکانیسم‌های پیچیده و بالاترین سطح مهارت کار می‌کنند.

مانند ساعت های بهاری قرن هفدهم، یک ساعت curren مردانه مکانیکی به سیم پیچ دستی فنر اصلی متکی است سپس فنر مجموعه پیچیده ای از چرخ دنده ها را به حرکت در می آورد که چرخ تعادل را فعال می کند (به نام چرخ تعادل).

الاکلنگ با ریتم ثابت به جلو و عقب نوسان می کند هنگامی که توسط مکانیزمی به نام مارپیچ آزاد می شود، چرخ ها با هر چرخش چرخ تعادل کمی جلو می روند این همان «تیک تاک» است و همان چیزی است که عقربه های ساعت را به جلو می برد.

البته این طراحی باورنکردنی به این معنی است که ساعت مکانیکی نیاز به چرخش روزانه دارد برای چرخاندن آن، باید به آرامی چرخ کناری را بیرون بکشید و آن را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا زمانی که احساس مقاومت کنید.

چرخاننده باید به دقت سطح مقاومت روی دوک را احساس کند تا بفهمد چه زمانی فنر اصلی کاملاً کشیده شده است اگر خیلی سخت بچرخانید، ممکن است ساعت را بشکنید پس هنگام تماشای نتفلیکس این کار را نکنید.

تنظیم ساعت شامل بیرون کشیدن چرخ تا آنجایی است که می تواند پیش برود این باعث می شود تایمر متوقف شود تا بتوانید زمان را به طور دقیق تنظیم کنید.

موتور یک ساعت مکانیکی می تواند شامل حدود 200 قطعه متحرک باشد تنها نقطه ضعف این است که متغیرهای درگیر در این طیف وسیع از قطعات به این معنی است که یک ساعت مکانیکی هرگز نمی تواند 100٪ دقیق باشد این ساعت دقت خود را در یک تحمل خاص حفظ می کند – ساعت حداکثر ثانیه در روز از دست می دهد یا به دست می آورد.

برای کسب گواهینامه کرنومتر COSC، حرکت باید با خطای بین -4 تا +6 ثانیه کار کند.

ساعت های سوئیسی به عنوان بهترین ساعت های مکانیکی شناخته می شوند و پس از آن ساعت های ژاپنی قرار دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.