خرید مایع سفید کننده سطوح و لباس

آبا از خواص و کاربرد مایع سفید کننده آگاه هستید؟ آیا میدانید چطور از مایع سفید کننده استفاده کنید تا بهترین نتیجه ممکن را ببیند؟ آشنایی با ویژگی ها و کاربرد مایع سفید کننده همچنین فراهم آوردن زمینه خرید مایع سفید کننده سطوح و لباس در این سایت.
آب ژوال یا همان مایع سفید کننده که در ایران بیشتر با نام تجاری وایتکس شناخته می شود دارای ترکیبی شیمایی و البته ناپایدار است به سبب همین ویژگی ناپایداری است توصیه می شود به دور از نور و گرما نگهداری شود چراکه وجود حرارت و نور خورشید باعث از بین رفتن خواص این مایع می شوند.

خواص و کاربرد مایع سفید کننده

نیاز مادر اختراع است، مایع سفید کننده برای اولین بار در ژاول پاریس توسط برتوله تولید و عرضه شد. این مایع در حالی که باعث تخریب لایه ازون می شود و نوشید آن باعث بروز مسومیت و بیماری های گوارشی و گاها مرگ می شود؛ دارای یک سری خواص و ویژگ های ممتاز است.
از این مایع برای ضد عفونی کردن سطوح و سبزیجات همچنین سفید کردن و زنگ زادایی پارچه و لباس در منازل استفاده می شود، در کارخانه هایی مانند تولید مقوا و کاغذ برای سفید کردن خمیر کاغذ کاربرد داشته و ماده ای موثر و مفید برای کندزدایی و بو زدایی می باشد.
اگر شما قصد خرید عمده یا خرده مایع سفید کننده به هر منظوری اعم از استفاده خانگی یا کارخانه ای و یا فروشی دارید می توانید این محصول را مطابق با نیاز خود را از نماینده فروش آن بصورت مستقیم خریداری کنید ضمناٌ هر چه میزان سفارش شما بیشتر باشد تخفیف بیشتری شامل حال شما می شود.
پاینده و جاویدان باشید.

منبع: مواد شوینده ایرانی
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.