خرید مایع سفید کننده مناسب ماشین لباس شویی

آیا میخواهید مایع سفید کننده مناسب برای شستوشوی لباس در ماشین لباس شویی خریداری کنید؟ آیا میدانید باید چه نکاتی را در ریختن مایع سفید کننده در ماشین لباس شویی رعایت کنید؟ با ما همراه باشید با آموزش نکاتی در خصوص مصرف مایع سفید کننده و خرید آن.
مایع سفید کننده که در ایران با نام وایتکس شناخته شده برای شستوشو و لکه بری لباس های با رنگ روشن و سفید استفاده می شود. این ماده شوینده تا حدی سمی بوده و مصرف آن باعث مسمومیت و مشکلات گوارشی می شود. درمان مسومیت ناشی از استفاده از این مایع شیمایی نوشیدن شیر است.
مایع سفید کننده قدرت بالایی در تمیز کنندگی دارد اما این قدرت پایدار نیست و اگر در محیط نامناسب و در معرض نور و حرارت قرار بگیرد تبدیل به یک مایع بی خاصیت می شود.
استفاده از مایع سفید کننده در ماشین لباس شویی برای لباس ها رایج ترین و ساده ترین روش استفاده آن است، حال اگر بخواهید از آن برای شستوشوی دستی البسه یا ضد عفونی کردن محیط حمام یا دستشویی استفاده کنید لازم است حتما دست کش بپوشید تا به پوست دست شما آسیب نرسد.
در مارک های مختلف از ماشین لباس شویی محل ریختن مایع سفید کننده متفاوت است ولی معمولا باکس وسطی آن بدین منظور طراحی شده.
استفاده از مایع سفید کننده برای لباس هایی که ثبات رنگی ندارند توصیه نمی شود چراکه قدرت فوق العاده مایع سفید کننده سبب بی رنگ شدن البسه می شود.
اینک اگر شما قصد خرید بهترین مایع سفید کننده مخصوص ماشین لباسشویی را دارید می توانید بدین منظور ز طریق راههای ارتباطی زیر با عرضه کننده محصول ما در ارتباط باشید.
منبع: مواد شوینده ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.