خرید مایع سفید کننده و ضدعفونی کننده

آیا می دانید مایع های سفید کننده و ضد عفونی کننده به چه صورت ساخته می شود؟ ما بهترین و باکیفیت ترین مایع سفید کننده و ضدعفونی کننده را به شما معرفی می کنیم
حتما شما جز افرادی هستید که از مایع های سفید کننده برای سفیدی سینگ های آشپزخانه، کاشی، سرامیک، ظروف چینی، کابینت ها و تمام جاهایی که نیاز به استفاده از چنین ماده هایی باشد را مورد استفاده قرار داده اید ولی آیا هیچ گاه از خود سوال کرده اید که این مواد سفید کننده و ضد عفونی کننده چگونه ساخته می شوند؟
آب ژاول یک محصول شیمیایی خنثی است که برای گندزدایی و بوزدایی آب ها و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد، این ماده همان وایتکس است که ما از آن استفاده می کنیم.
آب ژاول را با مقداری از گاز کلر مخلوط کرده و با استفاده از تعدادی متغیرهای شیمیایی تبدیل به ماده ای اسیدی می شود که حالت خورندگی داشته و می تواند تمام سطوح سیاه و کدر را سفید و ضدعفونی کند.
در دنیای کنونی ما مایع های سفید کننده بی شماری وجود دارد ولی بهترین مایع آن است که طبیعت دوست بوده و پس از مصرف آن احساس رضایت خاطر داشته باشید برای همین مجموعه ما بهترین مایع های سفید کننده و ضدعفونی کننده را که مطابق با مقررات سازمان پتروشیمی کشور است را برای شما فراهم آورده و شما می توانید بر حسب نیاز خود هر کدام را انتخاب و خرید نمایید.

منبع: مواد شوینده ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.