رکود اقتصاد کشور چین با فروش دمپایی ژله ای زنانه

Capcom شروع به فروش دمپایی هایی مانند آماتراسو، و دمپایی ژله ای زنانه مانند Okami Tami و Yamaato خواهد کرد. آنها در فروشگاه Capcom در توکیو و فروشگاه Capcom در اوزاکا خواهند بود. هر جفت لاستیک 3080 قیمت دارد که حدود 27.15 دلار است. اندازه آنها حدود 25 سانتی متر است. متشکرم، فامیتسو!

می توانید یک دمپایی Issun را روی سر آن ببینید. هوای گرم با تاریخ انتشار اواخر پاییز مطابقت دارد. به نظر شما چرا دمپایی آماتراسو در 11 نوامبر (11/11) عرضه می شود؟ این به این دلیل است که شماره یک دوست دارد ژاپنی باشد، و به نظر می رسد معادل سگی باشد. از این رو، 11 اکتبر اغلب به عنوان روز سگ نامیده می شود.

دمپایی پلاستیکی

فروشگاه‌های زیادی با جا خودکار و جا کارتی وجود دارد که به غیر از دمپایی، آماتراسو را از Okami نشان می‌دهد فروشگاه فیزیکی کالاها را از فرنچایزهایی مانند Sengoku Basara، Devil May Cry و Monster Hunter ارائه می‌کند. طبق این وب سایت، این احتمال وجود دارد که کالاهای محدودی مانند دمپایی در آینده به صورت آنلاین به فروش برسند.

دمپایی های Okami Amaterasu از 11 نوامبر و 2021 تا 3080 ین در کپکام و توکیو خواهند بود گردنبند U-treasure Amaterasu و Shiranui Nendoroids از Good Smile Company در اکتبر 2021 بسته شدند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.