زنی برای به دست آوردن لباس مجلسی پرنسسی به همسرش دروغ گفت

طراح مد برجسته لبنانی الی ساب این رویا را زندگی کرد او لباس‌های هالی بری را برای هفتاد و چهارمین دوره جوایز اسکار در سال 2002 طراحی کرد که در آن بری اولین زن سیاه‌ پوستی بود که برنده اسکار بهترین بازیگر زن شد.

طراحی مد تاثیر زیادی بر لباس مجلسی پرنسسی دارد که امروزه در فروشگاه های بزرگ تهیه کنید

او در سخنرانی تکان دهنده خود پس از دریافت جایزه، در حالی که اشک از گونه هایش جاری بود، گفت: «این لحظه از من خیلی بزرگتر است این لحظه به دوروتی دندریج، لنا هورنای و دهان کارول اختصاص دارد و به خانم هایی که در کنار من ایستاده بودند جادا پینکت، آنجلا باست، ویویکا فاکس، و به هر زن سیاه پوستی که اکنون فرصت دارد چون امشب آن در به روی او باز است.»

اگرچه آقای الی ساب با موکلش روی صحنه نبود او در پشت صحنه به دو صورت بسیار مهم نقش اساسی داشت اول، به مشتری خود کمک کنید تا در این موقعیت مهم برای او احساس اطمینان کند.

و ثانیاً، او سطح خاصی از اعتماد را با او ایجاد کرد که باعث شد او را به عنوان طراح خود در چنین لحظات مهم زندگی انتخاب کند پیوندی که بین یک طراح مد و یک مشتری شکل می‌گیرد معمولاً منجر به یک دوستی مادام‌العمر می‌شود.

این دنیای شگفت‌انگیز مکانی است که در آن نوآوری جان می‌گیرد و تفسیر خلاق هیچ حد و مرزی نمی‌شناسد.

 برای هزاران طراح در سراسر جهان، این احساس به بخشی جدایی ناپذیر از اینکه چه کسی هستند و چگونه خود را بیان می کنند تبدیل خواهد شد.

 منبع امرار معاش آنهاست روز به روز، از طریق ساعات کاری سخت و لحظات فشار شدید، این اشتیاق به شما کمک می کند تا مجموعه پس از مجموعه، فصل به فصل، سال به سال طراحی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.