طرز استفاده و خرید مایع سفید کننده

آیا میدانید طرز استفاده صحیح از مایع سفید کننده چیست؟ چگونه می تواند بعد از استفاده از مایع سفید کننده برای شستوشوی البسه، ظروف و یا سطوح بهترین نتیجه را ببینید؟ اگر میخواهید مایع سفید کننده باکیفیت را بخرید با ما همراه باشید.
معمولا با شنیده نام مایع سفید کننده یا وایتکس اغلب بانوان ویژگی لکه بری مایع سفید کننده را در ذهن ترسیم می کننده، این در حالیست که این مایع علاوه بر ویژگی لکه بری یک سری خصوصیات خاص دیگری نیز دارد؛ از مایع سفید کننده می توان برای ضد عفونی کردن و درخشان کردن سطوح غیر فلزی استفاده نمود.

مایع سفیدکننده ماشین لباسشویی

طرز استفاده صحیح از مایع سفید کننده

اغلب بانوان فکر ی کمننده همه چیز را در یان زمینه میدانند و نیازی نیست با طرز استفاده از مایع سفید کننده آشنا شوند در صورتی که در صورت عدم رعایت نکات ایمنی در باب مصرف مایع سفید کننده ممکن است با صحنه پارگی لباس، رنگ رفتگی البسه، کدر شدن سطوح و یا حتی مسومیت فرد روبه رو شد که هیچکدام خوشایند نیستند. اما برای اینکه که بهترین نتیجه را از مصرف مایع سفید کننده ببینیم لازم است این نکات را رعایت کنیم:

  1. شاید این مسئله به ذهنتان خطور کند که برای رسیدن به نتیجه بهتر و مطلوب، مایع سفید کننده را مستقیما بر روی لباس بریزید اما اگر شما چنین کاری را انجام دهید، سبب می شود که الیاف لباس تان از بین برود و به سادگی پاره شود. طرز استفاده صحیح این است که ابتدا مایع سفید کننده را با آب رقیق کنید سپس بر روی البسه بریزید در هنگام استفاده از مایع سفید کننده در ماشین لباس شویی بهتر است ابتدا پس از جداکردن لباس های سفید و توجه به برچیسب آنها آب ماشین لباس شویی را در دمایی گرم قرار دهید سپس آن را روشن کنید و هنگامی که کمی از مخزن مواد شوینده پر از آب شد مایع سفید کننده را به مخزن اضافه کنید تا مایع مستقیم بر روی البسه شما نریزد.
  2. از مایع سفید کننده برای لباس هایی با جنس پشمی، ریون و یا حتی چرم استفاده نکنید با این حرکت لباس هایتان را از تخریب، رنگ رفتگی و پارگی و دیگر مضرات مصون میدارید.
  3. مایع سفید کننده را بر روی سطوح فلزی نریزید حتی گاز این مایع می تواند باعث کدر شدن ظروف و سطوح فلزی شود.
  4. همیشه مایع سفید کننده را دور از دسترس اطفال قرار دهید و اگر سهوا فردی آن را خورد حتما بلافاصله شیزر بنوشد.
این نکات را رعایت کنید تا نتیجه بهتری از مصرف مایع سفید کننده ببینید و از آسیب ها و ویژیگی های نامطلوب این مایع در اما باشید.

خرید بهترین مایع سفید کننده

مسلما هر بانوی خانه داری می خواهد بهترین محصول را تهیه کند تا بهترین نتیجه را ببیند پس دقت کنید در انتخاب مایع سفید کننده حتما به تاریخ تولید و تاریخ انقضا دقت کنید چراکه خرید مایع سفید کننده ای که مدت هاست تولید شده، گزینه نامطلوبی است و البته مایع سفید کننده با گذر زمان خاصیت خود را از دست میدهد و اگر دیدید فروشنده ای مایع سفید کننده را در معرض نور آفتاب و یا حرارات قرار داده از خرید مایع سفید کننده از ایشان خود داری نمایید چراکه این دو ویژگی (نور، حرارت) سبب بی خاصیت شدن مایع سفید کننده می شود.
دقت شما در خرید انواع مواد شوینده بهترین نتیجه را به همراه دارد، درضمن از همینک می توانید برای خرید اینترنتی مایع سفید کننده جزئی و کلی از طریق راههای ارتباطی زیر اقدام نمایید ما بهترین ها را برای شما به ارمغان می آوریم.

منبع: مواد شوینده ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.