عرضه مایع سفیدکننده و ضدعفونی کننده بارفتن

آیا می دانید یک مایع سفید کننده به چه صورت ساخته و دارای چه فرمولی است؟ اگر قصد خرید مایع سفید کننده دارید پیشنهاد ما مایع سفیدکننده و ضدعفونی کننده بارفتن می باشد
آب ژاول ماده ای صنعتی است و مدت های زیادی می باشد که در صنایع مختلف استفاده می شود؛ از موارد دیگر استفاده از این مایع گند زدایی و بو زدایی چاه های فاضلاب و در تصفیه خانه ها می باشد.
با پیشرفت تکنولوژی و نیاز به شوینده های پیشرفته عده ای از دانشمندان به این مورد دست پیدا کردند که باید ماده ای بسیار مجهز و خاصی ساخته شود تا بتواند سیاهی و کدری های سینک آشپزخانه، کاشی و سرامیک، کاسه توالت، وان حمام و … را شسته و تمیز کند؛ زیرا مواد شوینده معمولی قادر به انجام این کار نبودند.
برای همین منظور دانشمندان با آزمایش های شیمیایی گاز کلر را با آب ژاول مخلوط کرده و با اضافه کردن مواد شیمیایی دیگر حالت خورندگی فوق العاده ای به این محصول بخشیدند که توانایی سفیدی و براقی چنین سطح و مکان هایی را داشت.

مایع سفید کننده بارفتن

همه ی مواد سفید کننده تقریبا با این فناوری ساخته و در مارک های مختلف در کشور به فروش می رسد.
حتما شما هم در قفسه های فروشگاه ها به دنبال خرید مایع سفید کننده می گردید ولی کمی دو دل هستید تا کدام یک را انتخاب کنید برای همین ما مایع سفید کننده و ضدعفونی کننده بارفتن را به شما معرفی می کنیم که علاوه بر سفید کردن محل موجب ضدعفونی کردن آن شده و به مدت طولانی نیازی ندارید تا دوباره محل را با مایع های سفید کننده شسته تا براق و درخشان کنید.

منبع: مواد شوینده ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.