قیمت خرید مایع سفید کننده لباس گلرنگ

آب ژاول، مایع سفید کننده یا وایتکس چیست؟ چه چیزی خنثی کننده خوردن مایع سفید کننده است؟ اطلاع از خواص و ویژگی های مواد شوینده و سفارش خرید اینترنتی عمده و خرده آن در این سایت.
آب ژاول، نامی جالب و مبهم برای شوینده صنعتی؛ ژاول نام محله ای در پاریس است که برای اولین بار برتوله مایع سفید کننده را در آن کشف کرد. اما وایتکس چیست؟ مشهور شدن مایع سفید کننده به نام وایتکس برای این است که آقا عطارچی اولین تولید کننده مایع سفید کننده در ایران این نام را برگزید.
اکنون نیز برند های مختلفی هستند که این مایع شوینده را تولید می کنندبه عنوان مثال گلرنگ، همانطور که در تصویر می بینید مایع سفید کننده محصول شرکت خود را در سایز ها و بسته بندی های مختلف ارائه داده تا باب سلیقه خود بهترین را انتخاب کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نکاتی درباره استفاده مایع سفید کننده

هر ماده ای یک سری ویژگی ها و خصوصیات دارد. مواد شوینده نیز از این قاعده مستثنا نیستند و شما باید در مصرف آنها یک سری اصول را رعایت کنید که در ذیل به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنمک

  • مایع سفید سمی است و خوردن آن بسیار خطر ناک می باشد مصرف شیر به نوعی خنثی کننده ابن ماده می شود.
  • مهمترین ویژگی مایع سفید کننده ناپایداری آن است یعنی در اثر حرارت و نور خاصیت خود را از دست میدهد.
  • استفاده زیاد از مایع سفید کننده برای بند های بین کاشی و سرامیک باعث تخریب آن می شود.
  • تماس مستقیم مایع شوینده با دست شما امکان بروز حساسیت وجود دارد.
امیدوارد اطلاعات مناسبی در زمینه استفاده از مایع سفید کننده در اختیار شما قرار داده باشم ضمن اینکه به شما توصیه می کنم در انتخاب محصولات شوینده دقت کنید تا به نتیجه بهتری برسید.
اگر قصد خریده عمده یا خرده انواع مایع سفید کننده در مارک ها و بسته بندی مختلف به ویژه برند معروف و معتبر گلرنگ را دارید، برای خرید اینترنتی از نماینده فروش مواد شوینده که راههای ارتباطی با ایشان را در انتهای این مطلب قرار دادیم در تماس باشید.

منبع: مواد شوینده ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.