مایع سفید کننده و ضدعفونی کننده بارفتن

آیا می دانید یک مایع سفید کننده باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ اگر به دنبال بهترین مایع سفید کننده و ضد عفونی می گردید پیشنهاد ما بارفتن می باشد
شاید بارها برای شما خانم های محترم اتفاق افتاده که در آشپزخانه نشسته و به این فکر کرده اید چگونه می توانید این همه ظرف های کثیف که بیشتر جنسشان هم چینی می باشد را براق و سفید کنید و همیشه فکر این موضوع شما را آزرده می کند.
برای جواب به این پرسش اجازه دهید تا کمی به عقب برگردیم اگر اهل مطالعه تاریخ باشید حتما این موضوع را می دانید که در زمان های قدیم ماده ی شوینده ای برای شست و شوی ظروف وجود نداشت پس آن ها چه کاری برای شست و شوی ظروف انجام می دادند؛ خوب در آن زمان ها از خاکستر به جا مانده از سوختن آتش که اغلب چوب درختان بود استفاده می کردند و یا با استفاده از شن و ماسه و خاک های مخصوصی که برای این کار از داخل کوه ها بیرون آورده می شد برای شستن و براقی ظروف استفاده می شد.
خوشبختانه از آن روزها سالیان سال می گذرد و شما بهتر می دانید که با پیشرفت علوم موادی بهتر از دیروز ساخته می شود که کار ما را آسان می کند.
در بین مواد شوینده ای که وجود دارد شما ابتدا باید دقت کنید که برای چه ظروفی چه شوینده ای باید خریداری کنید؟ و یک شوینده خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
در اکثر مواقع بانوان بیشتر به دنبال شوینده هایی می گردند که ظرف های سیاه و کثیف آن ها را براق کند برای این منظور شوینده مورد نظر باید دارای آنزیم های قوی جداسازی رنگ های پوسته باشد، فاقد مواد شیمیایی اسیدی بوده تا از زنگ خورگی ظروف جلوگیری کند، در مدت زمان کوتاهی ظرف را سفید و در طولانی مدت مانع از کدر شدن دوباره ظروف گردد برای همین منظور ما مایع سفید کننده و ضد عفونی کننده بارفتن را به شما معرفی می کنیم که تمام ویژگی های یک مایع شوینده قوی را دارد.
منبع: مواد شوینده ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.