محلول ضدعفونی کننده + قیمت خرید فروش

با استفاده از انواع اسپری محلول ضدعفونی کننده خود و محیط اطرافمان را ضدعفونی و تمیز نگه میداریم و از انتقال عفونت ها و بیماری ها جلوگیری میکنیم. اسپری ها و محلول های ضدعفونی کننده در برندهای متنوع توسط کارخانه داران و تولید کنندگان تولید و در بازار توزیع میگردد. با توجه به بازار داغ و پر رونق محصولات ضدعفونی کننده محصولات باید با تحقیق و بررسی دقیق انتخاب و خریداری گردد. قیمت محلول ضدعفونی کننده با توجه به مقدار و نوسان تورم بازار متغیر است و قیمت ثابتی ندارد.

محلول ضدعفونی کننده + قیمت خرید فروش

محلول ضدعفونی کننده

محلول ضدعفونی کننده دسته ای از مواد پر مصرف در مراکز درمانی، محلول های ضدعفونی کننده نام دارند که اغلب برای شست و شو و رفع آلودگی، بر روی پوست استفاده می شوند.از آنجایی که این مواد به راحتی میتوانند در کمترین زمان ممکن، انواع میکروب،ویروس ها، باکتری و قارچ ها را از بین ببرند، لذا خرید ضد عفونی کننده پزشکی بسیار توصیه می شود. محلول ضد عفونی کننده دست و بدن، محلول شست و شوی لنز، پد الکلی و محلول ضد عفونی کننده محل تزریق یا جراحی، محلول ضد عفونی کننده سطوح ابزار پزشکی و دستگاه دیالیز و غیره از جمله مهمترین و پرکاربرد ترین گزینه های مصرف در مراکز پزشکی-درمانی می باشند که در قیمت های مختلف به فروش می رسند. قیمت محلول ضدعفونی کننده بستگی به کارایی و مواد تشکیل دهنده و فرمولاسیون آن دارد که در حجم های مختلف به فروش میرسد.

با توجه به پراستفاده بودن اسپری های ضدعفونی کننده، اسپری های ضدعفونی کننده جیبی برای به همراه داشتن در خازج از منزل و محل کار بسیار مناسب است زیرا در محیط های آلوده خارج از منزل دست ها باید مکرر ضدعفونی گردد و فاصله ایمنی رایت گردد تا قدری در برابر ویروس کرونا ایمن باشیم. اسپری های ضدعفونی کننده در انواع مختلفی تولید و توزیع می گردد. انواع اسپری ضدعفونی کننده عبارتند از:

• اسپری ضدعفونی کننده دست

• اسپری ضدعفونی کننده لباس

• اسپری ضدعفونی کننده سطوح و ابزارآلات

با استفاده از انواع اسپری های ضدعفونی کننده خود و محیط اطرافمان را ضدعفونی و تمیز نگه میداریم و از انتقال عفونت ها و بیماری ها جلوگیری میکنیم. اسپری ها و محلول های ضدعفونی کننده در برندهای متنوع توسط کارخانه داران و تولید کنندگان تولید و در بازار توزیع میگردد. با توجه به بازار داغ و پر رونق محصولات ضدعفونی کننده محصولات باید با تحقیق و بررسی دقیق انتخاب و خریداری گردد.

اگر به دنبال مرکزی مطمئن جهت خرید عمده انواع محلول و اسپری ضدعفونی کننده میباشید متخصصان و مشاوران فروش ستیا صنعت آماده پاسخگویی به مشتریان میباشند. در مجموعه ستیا صنعت پخش عمده انواع محلول و اسپری ضدعفونی کننده صورت میپذیرد و امکان ارسال به سراسر کشور در کوتاهترین زمان ممکن وجود دارد شما میتوانید با اطمینان خاطر محصولات خود را انتخاب و خریدتان را ثبت نمایید.

محلول ضدعفونی کننده زنجان

محلول ضدعفونی کننده زنجان همواره عواملی وجود دارد که فکر ما را درگیر میکند موضوعی که این روزها فکر ما و کل جهان را درگیر نموده ویروس کروناست ویروسی که براحتی از کوچکترین منقضی عبور میکند و براحتی تکثیر می گردد. ویروس ها به را حتی وارد گیاهان و حیوانات میشوند و از طریق حیوانات و گیاهان به انسان ها منتقل میشوند. کرونا ویروسی است که از کوچکترین منافظ حتی زمانی که ماسک میزنیم از طریق ماسک نیز عبور می کند همچنین از ماسک های فیلتر دار هم عبور میکند وتنها راه مقابله با ویروس کرونا رعایت بهداشت فردی، شستشوی مکرر دست ها با محلول ها ضدعفونی کننده و آب و صابون و ضدعفونی نمودن سطوح و محیط اطراف است.

در اوایل ورود کووید۱۹ به کشور و ابتلای تعدادی از هموطنان به کووید ۱۹ مردم برای تهیه الکل و محلول های ضدعفونی کننده به داروخانه ها هجوم آوردند به طوریکه کشور با کمبود محلول ها ضدعفونی کننده روبه رو گردید. با کمبود محلول های ضدعفونی کننده برخی کارخانه داران خط تولید جدید تولید محلول های ضدعفونی کننده را راه اندازی نمودند و برخی افراد برای کسب سود در این شرایط به تولید مواد شوینده و ضدعفونی کننده روی آوردند. جهت ورود به حوزه تولید محصولات ضدعفونی کننده نیز به تحقیق و برسی دقیق است تا محصولاتی با کیفیت به بازار ارائه گردد.

عدم آگاهی درست از ترکیبات محلول های ضدعفونی کننده و استفاده نادرست از مواد اولیه باعث مشکلات فراوانی از جمله حساسیت های شدید پوستی و مشکلات تنفسی میگردد. و با توجه به اینکه هر فرد و شرکتی میتواند خط تولید محصولات ضدعفونی کننده را راه اندازی نماید و هیچ نظارت دقیقی جهت تست محصولات و بررسی کیفیت محلول های ضدعفونی کننده وجود ندارد مشکلات فراوانی ایجاد می گردد. علاوه براین قیمت تجهیزات و دستگاه های محصولات ضدعفونی کننده بسیار بالاست و نمیتوان تنها برای تولید محلول های ضدعفونی کننده که در شرایط کنونی پرفروش گردیده سرمایه گذاری نمود و عجولانه تصمیم گرفت.

محلول ضدعفونی کننده خوشبو

محلول ضدعفونی کننده خوشبو ماده اصلی محلول های ضدعفونی کننده خوشبو ذرات نقره می باشد. سرعت اثرگذاری محلول های ضدعفونی کننده نانو ۱ دقیقه میباشد و بسیار اثرگذار است. طریقه مصرف ضدعفونی کننده های سطوح به این شکل است که سطح مورد نظر را به وسیله تی، دستمال یا اسپری با محلول آغشته نموده و به مدت ۱۵ دقیقه صبر کنیم ت اثر نماید.

برای ضدعفونی نمودن تجهیزات و ابزارآلات پزشکی ابزارآلات را به مدت ۱۵ دقیقه در محلول غوطه ور نمایید و خوب تکان داده شود و سپس در دستگاه اتوکلاو قرار داده شود. و در صورت نداشتن آلودگی زیاد و خون لخته میتوان از محلول به مدت ۵ روز استفاده نمود. ستیا صنعت با دارا بودن نیروهای متخصص در حوزه محصولات ضدعفونی کننده انواع محلول های ضدعفونی کننده الکلی، بدون الکل و نانو باکیفیت تهیه و تامین نموده و با فیمت مناسب بدون واسطه به مشتریان ارائه می نماید.

در صورتی که پخش کننده انواع محلول های ضدعفونی کننده یا قصد خرید عمده محلول های ضدعفونی کننده با قیمت مناسب را دارید با مشاوران فروش ستیا صنعت در ارتباط باشید تا شما را در انتخاب بهترین گزینه جهت خرید راهنمایی کنند تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید.

محلول ضدعفونی کننده نانو

محلول ضدعفونی کننده نانو شستشوی دست ها و ضدعفونی کردن دست ها بهترین راه برای از بین بردن ویروس ها است در واقع عامل ایجاد بسیاری از بیماری ها عدم رعایت اصول بهداشتی و رعایت نکردن بهداشت دست ها است که باعث انتقال ویرورس ها و ایجاد بیماری میگردد. در زمان های گذشته از آب و صابون برای تمیز نگه داشتن دست ها استفاده میکردند که هم اکنون از محلول های ضدعفونی کننده نیز استفاده میکنند اما همچنان آب و صابون بهترین گزینه جهت شستشو میباشد. محلول های ضدعفونی کننده ۴ لیتری کاربرد فراوانی در بسیاری از مراکز بویژه بیمارستان ها دارد اما برای بیمارستان ها که حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد عفونت ها در هوا معلقند برای جلوگیری از انتقال ویروس ها و عفونت ها به بیماران باید به فکر کنترل عفونت و ویروس ها بود. با شیوع بیماری کرونا و استفاده از محلول های ضدعفونی کننده الکلی در بیمارستان ها بسیار رایج است که شاهد عوارض محلول های ضدعفونی کننده الکلی در بیمارستان ها بوده ایم برای جلوگیری از عوارض الکلی بیمارستان ها میتوانند از محلول های ضدعفونی کننده نانو استفاده کنند. محلول های ضدعفونی کننده های نانو نوع دیگری از ضدعفونی کننده ها هستند که کاربرد آن ها رو به افزایش است ضدعفونی کننده های نانو قابلیت از بین بردن انواع میکروارگانیسم ها را دارد بعد از استفاده از این محلول ها نیاز به شستشو نیست و هیچ آسیبی به پوست و چشم نمی رساند. هیچ الکلی در این محلول ها وجود ندارد و بدون کف هستند. محلول های نانو فاقد مواد غلیظ شیمیایی نیترات ها، اسید های چرب، آنزیم ها و فسفات هستند هیچ آسیبی به محیط زیست نمیزنند. محلول های ضدعفونی کننده نانو قابل استفاده روی پوست، مبلمان، سطوح، کف و فیلترهای تهویه هوا استفاده میگردد. ضدعفونی کننده های نانو عوارض ضدعفونی کننده های الکلی حساسیت های پوستی، مشکلات تنفسی و احتراق را ندارد و میتوان براحتی از ضدعفونی کننده های نانو در هر مکانی استفاده نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.