نجات مردی از دل جنگل با کمک شیلنگ آب حیاط

شیلنگ آب حیاط  قابل گسترش جدید در بلوک از مواد منعطف ساخته شده‌اند که در صورت عدم استفاده منقبض می‌شوند و بسیار سبک وزن هستند – حدود 2 پوند یا بیشتر. با این حال، هنگامی که با آب پر می شود، شیلنگ ها به طول کامل خود منبسط می شوند، معمولاً 25 تا 50 فوت. آنها برای اتصال به عصا و آبپاش برای آبیاری گلدان ها و تخت های مرتفع مناسب هستند.

خیسانده: این شیلنگ نسبت به هر نوع دیگر آب بیشتری صرفه جویی می کند. به جای اسپری کردن آب، جایی که مقداری از آن قبل از رسیدن به گیاهان تبخیر می شود، یک شلنگ خیساندن آب را به آرامی و مستقیماً به ریشه گیاه می رساند. شیلنگ خیسانده بهترین گزینه برای محوطه سازی تختخواب ها، تخت های مرتفع و در امتداد ردیف سبزیجات است.
مسطح: هنگامی که یک شیلنگ صاف با آب پر می شود، لوله ای شکل است، زمانی که خالی می شود به شکل کاملاً مسطح باز می گردد و جمع شدن و ذخیره آن را آسان می کند. برای آبیاری اولیه و استفاده در آبپاشی مناسب است و برخی از شیلنگ های تخت برای کارکردن به عنوان خیسانده طراحی شده اند.

شیلنگ
طول
بسیاری از شیلنگ های باغ 25 تا 75 فوت طول دارند که 50 فوت رایج ترین طول آن است. این باعث می شود که آنها برای رسیدن به اکثر مناطق یک حیاط متوسط مناسب باشند. شیلنگ های بلندتر که 100 فوت یا بیشتر طول دارند، می توانند سنگین، دست و پا گیر و چالش برانگیز باشند. اگر جابجایی شیلنگ‌ها مشکل است، بهتر است چندین شیلنگ با طول‌های کوتاه‌تر خریداری کنید و در صورت لزوم برای رسیدن به دورتر آنها را وصل کنید. علاوه بر این، هرچه اندازه شلنگ طولانی‌تر باشد، سرعت جریان آب کاهش می‌یابد.

برای کسانی که فشار آب پایینی در لوله کشی دارند، شلنگ کوتاه‌تر اغلب انتخاب بهتری است. شیلنگ‌های اتصال کوتاه‌تر از حدود 6 تا 10 فوت طول دارند و برای اتصال مجموعه‌ای از آبپاش‌ها برای ایجاد یک سیستم آبیاری بالای زمین طراحی شده‌اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.