ویژگی های یک گاو صندوق خوب

شما می توانید در ساعات کاری بانکی به صندوق امانات خود دسترسی داشته باشید، به این معنی که نمی توانید در روزهای تعطیل و در برخی موارد در تعطیلات آخر هفته وارد صندوق امانات شوید.

اقلامی را که می دانید در مواقع اضطراری به آنها نیاز نخواهید داشت، ذخیره کنید. گذرنامه ها، دستورالعمل های پزشکی، تنها نسخه های وصیت نامه و وکالت نامه و سایر اسنادی که ممکن است به طور ناگهانی به آنها نیاز داشته باشید بهتر است در یک مکان امن در خانه نگهداری شوند، مانند گاوصندوق خانگی نسوز که به زمین یا دیوار بسته شده است.

قیمت خرید و فروش گاوصندوق مخفی در بازار با توجه به ابعاد، کارایی و خیلی موارد دیگر که در قیمت نهایی این محصول تاثیر دارد متغیر است.

حتی اگر یک مسافر بین المللی مکرر نباشید، هرگز نمی دانید چه زمانی به پاسپورت خود برای تجارت، یک سفر خود به خود یا کمک به یکی از اقوام یا دوستان خود در خارج از کشور نیاز دارید.

تنها نسخه‌های وصیتنامه‌های زنده، دستورالعمل‌های پزشکی پیشرفته، و وکالت‌نامه‌های بادوام، اگر در صندوق اماناتی که هیچ‌کس نمی‌تواند به آن دسترسی داشته باشد، مخفی شوند، ارزش کمی دارند.

به عزیزان خود در مورد ترتیباتی که انجام داده اید و اینکه کجا می توانند اسناد را پیدا کنند، بگویید. استفاده کردن از گاوصندوق دیجیتال برای افرادی که دارای اموال و اسناد مهمی هستند می‌تواند بسیار مهم باشد.

این امر به ویژه در صورتی صادق است که شما یک ارسال کننده را برای صندوق امانات خود تعیین نکرده باشید. در صورت فوت یا ناتوانی، دسترسی به صندوق امانات و در نتیجه تنها نسخه وصیتنامه شما برای عزیزانتان دشوار خواهد بود.

بهتر است وصیت نامه ها، وصیت نامه های زندگی، دستورالعمل های پزشکی و وکالت نامه ها را در یک مکان امن در خانه (مانند گاوصندوق نسوز خانه) نگه دارید و به یکی از اقوام یا دوستان مورد اعتماد خود بگویید که کجا هستند و چگونه به آنها دسترسی داشته باشند.

استفاده کردن از گاوصندوق دیجیتال برای افرادی که دارای اموال و اسناد مهمی هستند می‌تواند بسیار مهم باشد. به خاطر داشته باشید که کپی اسناد مربوطه را به وکیل پزشکی خود و شخصی که وکالتنامه شما را در اختیار دارد، بدهید.

حتی اگر اقلام موجود در صندوق امانات ایمن هستند، باید مطمئن شوید که تحت پوشش بیمه نامه صاحب خانه یا یک سوارکار خاص قرار می گیرند، حتی شرکت هایی وجود دارند که در بیمه کردن محتویات صندوق امانات تخصص دارند.

به خاطر داشته باشید که پولی که در یک بانک بیمه شده فدرال یا اتحادیه اعتباری سپرده دارید محافظت می شود، اما اقلام موجود در صندوق امانات محافظت می شود. به شرکت بیمه خود بگویید که اقلام در یک صندوق امانات نگهداری می شوند.

همان طور که می دانید گاوصندوق دارای مدلهای مختلفی نظیر کلیدی، رمزی، چرخشی و اثر انگشتی می باشد که در سالهای اخیر افراد از گاوصندوق خانگی اثر انگشتی استفاده می کنند. شما ممکن است با حق بیمه کمتری از آن خودداری کنید، زیرا اقلام نسبت به خانه شما ایمن تر خواهند بود.

 • منابع:
  1. Safe Deposit Boxes: Store This, Not That

 • تبلیغات:
  1. مرگ بازیگر معروفی با خوردن ارده!
  2. اسرار آمیزترین مخزن پلی اتیلن جهان که از آن خون می چکید
  3. نظرات مهم مردم در مورد تشک که سر تیتر خبرا شد!!!
  4. تاثیرات وحشتناک استفاده از شامپو فرش بر ریه انسان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.