پخش عمده مایع سفید کننده لباس و سطوح

آیا میدانید چگونه می توانید همیشه لباس های سفید و درخشانی داشته باشید؟ آیا می خواهید بهتر تاثیر مایع سفید کننده را روی لباس و سطوح ببینید؟ آموزش نکاتی پیرامون سشتشوی سطوح و لباس با مایع سفید کننده و امکان ارتباط با نماینده پخش مستقیم و عمده انواع مایع سفید کننده.
مایع سفید کننده یا آب ژوال و به عبارتی وایتکس یک مایع با عناصر شیمایی است و علی رغم داشتن یک سری مضرات و ویژگی ها نامناسب مانند تخریب پوست دست یامسمومیت و بیماری گوارشی که میتواند درصورت بلعیدن آن بوجود آید باز هم مفید است و وجود آن در هر خانه ای می تواند زیبایی و تمیزی را به ارمغان بیاورد.

کاربرد های مایع سفید کننده

شاید شما تاکنون از مایع سفید کننده برای شستشوی لباس های سفید استفاده می کردید و از دیگر ویژگی و کاربرد های آن غافل بودید اما ما در این مقاله قصد داریم به کاربرد ها و خواصی از مایع سفید کننده اشاره کنیم که کمتر کسی از آن مطلع است؛ بهتر است من بعد زمانی که یک قوطی مایع سفید کننده می خرید این کاربرد ها را نیز در نظر داشته باشید.

  • استفاده از مایع سفید کننده برای استریل وسایل؛ ایتدا محلولی از 1 فنجان مایع سفید کننده + 4 لیتر آب + چند قطره مایع ظرفشویی درست کنید سپس با اطمینان از ثبات رنگ وسایل یا ظروفی که میخواهید استریل کنید آنها را به مدت 5 الی 10 دقیقه در این محلول نگهدارید و سپس آبکشی نمایید.
  • درخشان کننده ظروف بویژه کریستال؛ کافیست تنها یک قاشق از مایع سفید کننده را برای شفاف و براق شدن ظروفتان در هنگام شستشو اضافه کنید بعد از آّکشی تاثیر شگفت انگیز آن را ببینید.
  • ضدعفونی کننده محیط؛ شما می توانید از ترکیب آب و مایع سفید کننده در یک اسپری برای ضد عفونی کردن تمام محیط خانه استفاده کنید.
  • تمیز کردن کاشی و سرامیک و از بین بردن جلبک و خز؛ شاید تاکنون از جوهر نمک برای سفید کردن کاشی و سرامیک یا از بین بردن جبلک و خز کف استخر استفاده می کردید، اما با تنها یک بار امتحان کردن استفاده از محلول آب و مایع سفید کننده خواهید دید که چه تاثیر فوق العاده ای دارد.
  • از بین بردن علف هرز و مزاحم؛ مایع سفید کننده گیاهان را از بین میبرد! نمیدانم این ویژگی مثبت است یا منفی چراکه از طرفی باید مراقب باشید مایع سفید کننده بر روی گل ها و گیاهان زینتی نریزد و از لحاظی شما می توانید کمی مایع سفید کننده در بر روی علف های هزر و مزاحم که مثلا در پیاده رو روییده بریزد و پس از یک یا دو روز به آسانی آنها را در بیاورید درضمن مایع سفید کننده از رویش مجدد گیاه نیز جلوگیری می کند.

خرید مایع سفید کننده

شما باید در خرید مایع سفید کننده نکاتی را رعایت کنید مثلا باید دقت کنید که روی بسته تاریخ تولید و انقضا درج شده باشد، علامت استاندارد داشته باشد، دارای پروانه ساخت باشد و از برندی معتبر و قابل اعتماد باشد درضمن خرید مایع سفید کننده ای که در معرض آفتاب قرار گرفته دور رختن پولتان است چراکه مایع سفید کننده اگر در معرض آفتاب قرار گیرد به خودی خود خاصیتش را از دست می دهد.
شما می توایند برای خرید عمده یا خرده انواع مایع سفید کننده باکیفیت با نماینده پخش مستقیم این کالا از طرق راههای ارتباطی زیر در ارتباط باشید.
منبع: مواد شوینده ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.