کشف شدن دستگاه پاکسازی صورت در جزیره گوات مالا

ما اغلب به محصولاتی برخورد می کنیم که نه تنها باید دیده شوند، بلکه باید مورد آزمایش قرار گیرند تا باورشان شود. برای مجموعه ما سعی شده و درست است.

ما کالاها و خدمات پرطرفدار را مورد استفاده قرار می‌دهیم دستگاه پاکسازی صورت و آن‌ها را به یک چرخش صادقانه به خوب در IRL می‌بریم تا بفهمیم که آیا این کالاها و خدمات مناسب هستند یا خیر.

اگر در دهه 2000 به سن بلوغ رسیدید، احتمالاً یک برس پاک‌کننده وجود داشت که به عنوان جذاب‌ترین وسیله زیبایی که با پول می‌توان خرید، سلطنت می‌کرد:

یک برس کلاریسونیک، ترجیحاً در زیباترین سایه بالرین آن زمان، که به زودی دوباره نامگذاری می‌شود. صورتی هزاره.” اغلب تقلید می‌شد، اما هرگز کپی نمی‌شد، و ظاهراً یک شبه، مردم قسم می‌خوردند که این راز شفاف‌سازی پوست است.
تبلیغات
خوب، همانطور که به سال 2020 نزدیک می شویم (یادداشت جانبی – آیا هنوز از آن به عنوان دهه 20 یاد می کنیم یا عجیب است؟)، برس های پاک کننده از یک تجدید حیات آرام اما قدرتمند لذت می برند. به نظر می رسد.

 

که هیچ شلفی حمام بدون Foreo رنگی آب نباتی قابل مشاهده در پیش زمینه کامل نیست، و اگر فاکتور زیبا کافی نبود، بسیاری از مدل های فعلی اکنون عملکرد بلوتوث را ارائه می دهند تا بتوانید روال خود را سفارشی کنید

این یک جایگزین فانتزی برای شستن صورت با دست نیست. هدف گارد جدید این است که نزدیکترین چیز به یک پاکسازی عمیق با ارزش آبگرم باشد. در اینجا، من سه راه اندازی اخیر را برای آزمایش قرار دادم.

مشخصات: اگر قبلاً از Foreo استفاده کرده اید، از قبل می دانید که آنها در برس های صورت سیلیکونی تخصص دارند. آخرین مدل، Luna 3 برای انواع پوست های حساس ساخته شده است.

و دارای موهایی است که 25٪ نرم تر و 30٪ بلندتر از مدل Luna 2 است. آن را با برنامه Foreo از طریق بلوتوث تلفن خود جفت کنید تا روال 60 ثانیه ای خود را با 16 سطح شدت دستگاه سفارشی کنید.

به علاوه، برجستگی‌های پشت دستگاه می‌تواند برای ماساژ آرام‌بخش صورت شما برای کمک به سفت شدن پوست استفاده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.