کفش چرم تهران در گمرگ برگشت خورد

ویژگی کفش های مهمانی رویه صاف و لطیف و زیره چرمی و نمای باریک ظریف است ویژگی کفش های غیررسمی رویه چرم جامد، زیره بیرونی غیر چرمی و نمای پهن است.

برخی از طرح های کفش مجلسی برای هر دو جنس قابل پوشیدن است اکثر آنها دارای پوشش بالایی هستند که معمولاً از چرم ساخته شده است و قسمت اعظم ساق پا را در بر می گیرد، اما مچ پا را نمی پوشاند.

این قسمت رویه کفش چرم تهران اغلب بدون سوراخ و باز می شود اما در مدل های کفش زنانه می توان آن را با دهانه های متشکل از یک سری نوارها مثلاً پنجه باز ساخت.

کفش های بالا برای پوشاندن مچ پا نیز موجود است کفشی که قسمت بالایی آن بالای مچ پا باشد، معمولاً نیم بوت در نظر گرفته می‌شود، اما برخی از مدل‌ها ممکن است به عنوان کفش بلند شناخته شوند.

معمولاً کفش‌های بلند با بند یا زیپ محکم می‌شوند، اگرچه برخی از مدل‌ها دارای درج‌های الاستیک هستند تا راحت‌تر لیز بخورند.

کفش مردانه

کفش های مردانه را می توان با توجه به نحوه بسته شدن آنها طبقه بندی کرد:

آکسفورد (که به آن “Balmorals” نیز گفته می شود) کاپوت دارای یک شکاف V شکل است که توری ها به آن متصل می شوند همچنین به عنوان “توری بسته” شناخته می شود.

گاهی اوقات شرکت های پوشاک آمریکایی از کلمه آکسفورد برای فروش کفش هایی استفاده می کنند که بالمرال نیستند، مانند بلوچرز.

کفش های دربی  توری ها به دو تکه چرمی که به طور مستقل برای vamp متصل شده اند، بسته می شوند آن را به عنوان “توری باز” نیز می شناسند. اگر بند ها به طور مستقل به vamp متصل نشده باشند، کفش به عنوان کفش Blucher شناخته می شود این نام در انگلیسی آمریکایی اغلب در دربی ها استفاده می شود.

لغزش بدون نخ یا کراوات محبوب ترین موکاسین ها و همچنین سبک های کمتر محبوب مانند کفش های کشسان دو طرفه، بخشی از این دسته هستند.

کفش های مردانه را نیز می توان به روش های مختلفی تزئین کرد:

ساده کردن انگشتان پا آنها ظاهری ظریف دارند و هیچ تزئینی بر روی خون آشام ندارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.