کودکی که به خوردن شوید خشک تیار عادت نموده است!

فواید شوید برای پوست

شوید که قدمت آن به فرهنگ مصر باستان برمی گردد، بیشتر در دنیای امروزی برای طعم دادن به غذاها استفاده می شود روغن شوید که از دانه ها، ساقه ها و برگ های گیاه به دست می آید، دارای اجزای قدرتمندی است معمولاً در ساختار کرم ها و محصولات زیبایی تهیه شده برای پوست یافت می شود. فواید شوید برای پوست:

شوید حاوی آنزیم هایی است که اثر سم زدایی دارند این آنزیم ها به محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد کمک می کنند که به سلول ها آسیب می رسانند همچنین از حذف مواد سمی و سرطان زا از پوست پشتیبانی می کند.

می توان گفت استفاده از شوید خشک تیار در ماست طعم متفاوتی می دهد

پوست بزرگ‌ترین و در دسترس‌ترین بافت بدن است، بنابراین به شدت تحت تأثیر اشعه‌های خورشید و عناصر شیمیایی قرار می‌گیرد با افزایش سن، ظاهر پر جنب و جوش و تنش پوست شروع به از بین رفتن می کند.

ترکیبات آنتی اکسیدانی موجود در شوید، به نام تروپولاستین، به از بین بردن رادیکال های آزاد ایجاد شده توسط نور خورشید و مواد شیمیایی کمک می کند کمک می کند تا پوست صاف تر به نظر برسد و نقش مهمی در رفع چین و چروک دارد.

شوید ضد میکروبی و ضد قارچ است، به این معنی که به طور طبیعی باکتری هایی را که می توانند روی پوست شما بنشینند، دور نگه می دارد هنگامی که باکتری روی صورت شما آزاد می شود، می تواند باعث ایجاد جوش های پوستی شود و باعث ایجاد آکنه شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.