گران شدن نیسان اسباب بازی فلزی به دلیل تحریم امریکا بر ایران

بازی نقش اساسی در رشد و یادگیری کودکان دارد کودک از سال های اول زندگی به طور طبیعی به انواع خاصی از بازی ها روی می آورد که او را تحریک می کند بنابراین دادن زمان بازی به کودکان برای رشد آنها و کمک به آنها در یادگیری دنیای اطراف ضروری است.

در این مقاله به بررسی اهمیت بازی و به ویژه بازی های آموزشی و نیسان اسباب بازی فلزی با توجه به سن کودک می پردازیم.

با بازی کردن به طور طبیعی یاد بگیرید
هنگامی که او بازی می کند، کودک بازی را با لذت همراه می کند: بنابراین او به طور طبیعی برای درس های بازی بازتر است با این حال، او با بازی کردن، در میان چیزهای دیگر، خلاقیت، توانایی سازگاری و استقلال خود را توسعه می دهد.

بازی‌های آموزشی الگوهای عصبی را تحریک می‌کنند که کودک بعداً برای انجام فعالیت‌های فکری و مدرسه به آن نیاز خواهد داشت بازی به قدری در رشد کودک اهمیت دارد که در کنوانسیون بین المللی حقوق کودک (CRC) نیز گنجانده شده است بنابراین بازی یک فعالیت است که به همان اندازه که سرگرم کننده است جدی است!

بازی هایی که قرار است از ماه های اول زندگی تا 3 سالگی به او ارائه دهید، بازی های «حسی-حرکتی» است، یعنی به حواس متوسل می شود تا کودک بتواند با آن ها کشف کند و سرگرم شود دنیای اطرافش

از 3 سالگی تا 5 سالگی، بازی ها به کودکان کمک می کنند تا داستان بسازند در این دوره از زندگی است که او تخیل خود را برای درک و تطبیق با دنیای اطراف خود پرورش می دهد.

بازی هایی که از سن 5 سالگی به او ارائه خواهید کرد شامل قوانین بازی می شود بنابراین کودک یاد می گیرد که طبق این قوانین بازی کند: او اولین تجربه را در این مفهوم از قوانین جامعه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.